Výběrová půjčovna pro svatby, eventy a oslavy ♡ ♡ ♡. Těšíme se na Vaši objednávku! Nebo nám zavolejte, či napište. Věci postupně nakupujeme, nafocujeme a přidáváme.

Služby

Naší hlavní doménou je rozmanitá nabídka krásných věcí k zapůjčení (od nábytku až po ty nejmenší dekorace) - přehledně na jednom místě.
Abyste si mohli vaši událost užít naplno, k samotné půjčovně nabízíme i tyto služby: 

  • výběr dopravy dle vašich preferencí

Vyzvedněte si vaši objednávku tak, jak se vám to hodí, a nebo si vše nechte dovézt a odvézt od nás přímo na místo akce.

  • styling 

Na našem webu můžete vyhledávat podle konkrétního stylu a tím tak mít jistotu, že vše bude perfektně vzájemně ladit. Pokud si ale přesto nejste jistí, a nebo prostě hledáte svěží pohled na věc, využijte naši službu stylingového poradenství - přijedeme se podívat na místo, pomůžeme vybrat ty správné kousky a poradíme, jak je vzájemně nakombinovat i kam je umístit.

  • floristické služby

Vše od dekorací pro hostinu, výzdoby místa obřadu či jiné události až po svatební kytici. Spolupracujeme s ověřenými lokálními květinovými studii, které se nechají vést vaší představou, již zhmotní do malých uměleckých děl.

  • dětské koutky

Spolupracujeme s LEMARKET Hlídárna, a tak na vaší akci můžeme zajistit i dětský koutek - včetně vybavení převážně lokálními hračkami a dekoracemi, samotných hlídaček a zábavného programu pro vaše nejmenší.